O SZKOLE

GK SCHOOL to przede wszystkim profesjonalna szkoła bramkarska, przeznaczona dla bramkarzy w wieku 2009- 2001 i odbywają się pod nadzorem doświadczonych Trenerów. Na Treningi zapraszamy zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Futbolem ale także tych,  którzy już grają w klubach ale pragną podnosić swój poziom sztuki bramkarskiej.
Dzięki naszej nowoczesnej metodologii szkolenia a także bogatej w sukcesy kadrze Trenerów – będzie dokładać wszelkich starań by wychować przyszłych mistrzów sztuki bramkarskiej!
Nasi podopieczni trenować będą na profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do umiejętności oraz wieku zawodników. Wyróżniamy się unikalnymi schematami treningu z nastawieniem na harmonijny rozwój podopiecznych – nadrzędnymi elementami każdego treningu są ćwiczenia techniczne oraz koordynacyjne.
Gwarancją szybkiego rozwoju zawodników jest wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia. Poza zaszczepieniem miłości do sportu i piłki nożnej oraz podnoszeniem umiejętności bramkarskich, celem naszych treningów w GOALKEEPER SCHOOL jest właściwe kształtowanie estetyki ruchu dzieci, a także rozwijanie ich sprawności fizycznej.
Dzięki profesjonalnemu szkoleniu – już od najmłodszych lat, nasi adepci, młodzi bramkarze GK SCHOOL mają szansę zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych klubach.
Innowacją na skalę Polski jest dostęp do E-DZIENNIKA – dedykowany każdemu rodzicowi osobno. Dzięki temu oprócz naszej kadry szkoleniowej – także i rodzic będzie mógł widzieć poczynania swojego dziecka.

REKLAMA:

PARTNERZY: